Відкритий пенсійний фонд

Український пенсійний контракт

Непідприємницьке товариство "Відкритий недержавний пенсійний фонд "Український пенсійний контракт" (далі – Фонд) – непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”, інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.
Мета створення Фонду – залучення грошових коштів вкладників, збереження та забезпечення їх приросту шляхом інвестування в економіку України та отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Засновником Фонду є ЗАТ "М-Інвест", що входить до фінансово-промислової групи "Мега"

Фонд обслуговують

ТОВ "Фондова компанія "Інвеста"  з 2003 року займається на вітчизняному фондовому ринку публічним та венчурним інвестуванням, приймає активну участь в корпоративному управлінні. В інвестуванні компанія дотримується фундаментального вартісного підходу.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ» Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183). АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний та динамічний банк, який вже понад 21 рік успішно функціонує на ринку фінансових послуг.

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду346,29тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків2 004,01тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат1 858,02тис. грн.
Інвестиційний дохід200,30тис. грн.
Кількість учасників фонду42
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків1,9739грн.
Дохідність за останні 365 днів-1,68%

Ознайомтесь з фондом більш детально

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00