Відкритий пенсійний фонд

Соціальна перспектива

Відкритий пенсійний фонд "Соціальна перспектива" (надалі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створена та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Фонд засновано 07 грудня 2005 року в місті Івано-Франківську рішенням загальних зборів засновників: Спільного підприємства "Галка Лтд", ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група" та ТОВ "Брокерська контора "Сток-Трейдер".

Непідприємницьке товариство "Відкритий пенсійний фонд "Соціальна перспектива" зареєстрований 11 квітня 2006 року як фінансова установа (реєстраційний номер 12101746), про що видано свідоцтво про реєстрацію ПФ № 66.

Фонд обслуговують

Заснована в 1997 році Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група"(ліцензія на провадження діяльності з управління активами інституціональних інвесторів серії АД№034407 від 12.06.2012 р., безстрокова), на сьогодні є однією з найпотужніших інвестиційних компаній Західного регіону України. В компанії працюють досвідчені фахівці, які забезпечують управління активами трьох венчурних та двох пенсійних фондів. Загальна вартість активів в управлінні компанії перевищує 900 млн. грн.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» (Universal Bank) – надійний банк, що більше 20 років працює на ринку України. Це сучасний універсальний банк, що надає широкий спектр послуг фізичним і юридичним особам. Стратегічний напрямок банку - якісне обслуговування українського бізнесу.
Статутний капітал банку складає - 4 202 671 970 грн. Банк є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та має високий довгостроковий кредитний рейтинг з відміткою «uaAAА» за оцінкою «Кредит Рейтинг».

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду54 394,15тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків41 675,76тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат16 390,40тис. грн.
Інвестиційний дохід29 108,78тис. грн.
Кількість учасників фонду14 781
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків4,5129грн.
Дохідність за останні 365 днів11,59%

Ознайомтесь з фондом більш детально

ТОВ "АЦПО" надає можливість максимально безпечно, швидко та без додаткових зусиль укласти пенсійний контракт онлайн з використанням застосунку Дія, шляхом приєднання до Публічного пенсійного контракту.

КОНТРАКТ МОЖНА УКЛАСТИ ОНЛАЙН!!!

Треба виконати лише чотири кроки, що займе у Вас 3-4 хвилини!

Укласти контракт онлайн легше, ніж здається.

Але якщо у Вас виникли складнощі, то наші менеджери з радістю допоможуть.

Вітаємо Вас! Ви повністю підготовлені до статусу Учасника Недержавного Пенсійного Фонду

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00