Відкритий пенсійний фонд

Династія

Відкритий пенсійний фонд "Династія" (надалі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створена та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Засновником фонду є ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційний Капітал Україна".

Непідприємницьке товариство "Відкритий пенсійний фонд "Династія" зареєстрований 30 травня 2006 року як фінансова установа (реєстраційний номер 12101765), про що видано свідоцтво про реєстрацію ПФ № 70.

Фонд обслуговують

КУА "Інвестиційний Капітал Украінa" надає послуги з управління інвестиціями для приватних та інституційних клієнтів.ТОВ «КУА «Інвестиційний Капітал Україна» була створена в 2006 році та має ліцензію НКЦПФР на управління активами інститутів спільного інвестування, що видана згідно Рішення НКЦПФР №778 від 19.07.2016р. , строк дії ліцензії з 03.09.2016 – необмежений. За роки своєї діяльності Компанія стала визнаним лідером на ринку управління активами України. Інвестиційні фонди під управлінням Компанії - постійні лідери рейтингів Investfunds, а сама КУА є найбільшою в Україні за обсягом активів публічних фондів в управлінні (більше 1 млрд. грн). З 2012 року ТОВ «КУА «Інвестиційний Капітал Україна» стала засновником та управляючим активами ВПФ «Династія», який являється одним з найкращих недержавних пенсійних фондів за дохідністю.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

КУА-АПФ «АПІНВЕСТ», що входить до групи ICU, надає послуги з управління активами інституційним інвесторам (недержавним пенсійним фондам, інститутам спільного інвестування і страховим компаніям). Компанія посідає перше місце на українському ринку за вартістю активів НПФ в управлінні. Під адмініструванням «КУА-АПФ «АПІНВЕСТ» знаходиться понад 76 тис. пенсійних рахунків, а сумарна вартість активів під управлінням компанії за підсумками 2022 року становить понад 656 млн грн.

АТ "Піреус Банк МКБ" –  частина міжнародної банківської Групи Піреус Банку, що орієнтується на надання широкого спектру банківських послуг для малого та середнього бізнесу, приватних осіб, а також впровадженні першого повноцінного сервісу електронного банкінгу – системи інтернет-банкінгу winbank. На українському ринку Піреус Банк розпочав свою діяльність в 2007 році після придбання локального банку, який згодом був перейменований в АТ «Піреус Банк МКБ». Вже кілька років Піреус Банк зберігає найвищий рейтинг надійності депозитів, що було присвоєно рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг», а також має один з найвищих показників ліквідності та достатності капіталу на ринку

Показники діяльності фонду станом на 21.07.2024
Чиста вартість активів фонду257 516,70тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків154 378,84тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат11 492,33тис. грн.
Інвестиційний дохід114 630,19тис. грн.
Кількість учасників фонду42 423
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків7,5491грн.
Дохідність за останні 365 днів21,58%

Ознайомтесь з фондом більш детально

ТОВ "АЦПО" надає можливість максимально безпечно, швидко та без додаткових зусиль укласти пенсійний контракт онлайн з використанням застосунку Дія, шляхом приєднання до Публічного пенсійного контракту.

КОНТРАКТ МОЖНА УКЛАСТИ ОНЛАЙН!!!

Треба виконати лише чотири кроки, що займе у Вас 3-4 хвилини!

Укласти контракт онлайн легше, ніж здається.

Але якщо у Вас виникли складнощі, то наші менеджери з радістю допоможуть.

Вітаємо Вас! Ви повністю підготовлені до статусу Учасника Недержавного Пенсійного Фонду

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00