Відкритий пенсійний фонд

Соціальний стандарт

Відкритий недержавний пенсійний фонд „Соціальний стандарт” (далі – Фонд) – непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”, інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Мета створення Фонду – залучення грошових коштів вкладників, збереження та забезпечення їх приросту шляхом інвестування в економіку України та отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Засновником Фонду є ПрАТ “КІНТО”, одна з найстаріших компаній з управління активами в Україні.

Фонд обслуговують

Створена в 1992 році, компанія „КІНТО” (Ліцензія на здійснення діяльності з управління активами пенсійних фондів , видана Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку від 17.03.2016, рішення №307, безстрокова) на сьогодні є найдосвідченішим учасником та визнаним лідером фондового ринку України, активним чинником його творення та розвитку. Діяльність КІНТО зосереджується на управління активами інвестиційних та недержавних пенсійних фондів. Компанія пропонує своїм клієнтам компетентність, досвід та знання професійної команди фахівців, а також широкий спектр інвестиційних стратегій.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ "Піреус Банк МКБ" –  частина міжнародної банківської Групи Піреус Банку, що орієнтується на надання широкого спектру банківських послуг для малого та середнього бізнесу, приватних осіб, а також впровадженні першого повноцінного сервісу електронного банкінгу – системи інтернет-банкінгу winbank. На українському ринку Піреус Банк розпочав свою діяльність в 2007 році після придбання локального банку, який згодом був перейменований в АТ «Піреус Банк МКБ». Вже кілька років Піреус Банк зберігає найвищий рейтинг надійності депозитів, що було присвоєно рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг», а також має один з найвищих показників ліквідності та достатності капіталу на ринку

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду66 303,81тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків48 835,85тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат22 064,91тис. грн.
Інвестиційний дохід39 532,88тис. грн.
Кількість учасників фонду4 426
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків5,2717грн.
Дохідність за останні 365 днів17,56%

Ознайомтесь з фондом більш детально

ТОВ "АЦПО" надає можливість максимально безпечно, швидко та без додаткових зусиль укласти пенсійний контракт онлайн з використанням застосунку Дія, шляхом приєднання до Публічного пенсійного контракту.

КОНТРАКТ МОЖНА УКЛАСТИ ОНЛАЙН!!!

Треба виконати лише чотири кроки, що займе у Вас 3-4 хвилини!

Укласти контракт онлайн легше, ніж здається.

Але якщо у Вас виникли складнощі, то наші менеджери з радістю допоможуть.

Вітаємо Вас! Ви повністю підготовлені до статусу Учасника Недержавного Пенсійного Фонду

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00