Відкритий пенсійний фонд

Пенсійний капітал

Відкритий пенсійний фонд «Пенсійний капітал» (далі – Фонд) – непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Мета створення Фонду – провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь фізичних осіб (учасників) для подальшого їх інвестування з отриманням доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.

Засновник Фонду: Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Світязь"

Фонд обслуговують

Товариство з обмеженою відповідальністю "КУА "АРТ КАПІТАЛ Менеджмент" є частиною незалежного інвестиційного банку "АРТ КАПІТАЛ", що має 14-річний досвід роботи на вітчизняному фондовому ринку, сталий менеджмент та бездоганну репутацію.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ "Піреус Банк МКБ" –  частина міжнародної банківської Групи Піреус Банку, що орієнтується на надання широкого спектру банківських послуг для малого та середнього бізнесу, приватних осіб, а також впровадженні першого повноцінного сервісу електронного банкінгу – системи інтернет-банкінгу winbank. На українському ринку Піреус Банк розпочав свою діяльність в 2007 році після придбання локального банку, який згодом був перейменований в АТ «Піреус Банк МКБ». Вже кілька років Піреус Банк зберігає найвищий рейтинг надійності депозитів, що було присвоєно рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг», а також має один з найвищих показників ліквідності та достатності капіталу на ринку

Показники діяльності фонду станом на 21.07.2024
Чиста вартість активів фонду3 207,52тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків2 720,16тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат875,25тис. грн.
Інвестиційний дохід1 362,61тис. грн.
Кількість учасників фонду681
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків2,4434грн.
Дохідність за останні 365 днів10,59%

Ознайомтесь з фондом більш детально