Відкритий пенсійний фонд

Українська пенсійна спілка

Відкритий недержавний пенсійний фонд "Українська пенсійна спілка" (надалі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створена та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Мета створення Фонду: провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь фізичних осіб (учасників), незалежно від місця та характеру їх роботи, для подальшого їх інвестування з отриманням доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.

Засновник Фонду: Товариство з обмеженою відповідальністю "МАСТ-ХОЛДИНГ"

Фонд обслуговують

ТОВ "КУА Маст-інвест" здійснює професійну діяльність на ринку цінних паперів з управління активами інститутів спільного інвестування та недержавних пенсійних фондів (ліцензія ДКЦПФР видана 22.10.2015р. рішення №1754).

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ «УкрСиббанк» (BNP Paribas Group) є одним з найбільших банків України, який пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні провідних європейський стандартів. З 2006 р. стратегічним інвестором УкрСиббанку є одна з найбільших банківських груп у світі – група BNP Paribas.

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду1 861,59тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків2 682,65тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат4 557,32тис. грн.
Інвестиційний дохід3 736,26тис. грн.
Кількість учасників фонду203
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків1,7341грн.
Дохідність за останні 365 днів1,08%

Ознайомтесь з фондом більш детально

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00