Відкритий пенсійний фонд

Надійна перспектива

Відкритий недержавний пенсійний фонд "Надійна перспектива" (далі – Фонд) – непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”, інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Мета створення Фонду – залучення грошових коштів вкладників, збереження та забезпечення їх приросту шляхом інвестування в економіку України та отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Засновники Фонду: ТОВ "КУА "Діамант Інвест Менеджмент", Незалежна професійна спілка "Кромберг енд Шуберт".

Фонд обслуговують

ТОВ "КУА "Діамант Інвест Менеджмент" Фінансові можливості компанії дають можливість управляти активами публічних фондів в обсязі більш ніж 100 млн. грн. Діяльність компанії спрямована на співпрацю з необмеженою кількістю потенційних інвесторів (фізичних та юридичних осіб), які зацікавлені в участі в інвестиційних фондах. Місія діяльності компанії: «Створювати та розширювати спектр високоякісних послуг комплексного обслуговування самодостатніх і впевнених у сьогоденні клієнтів, які цінують індивідуальних підхід та гідне ставлення до себе».

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ "Піреус Банк МКБ" –  частина міжнародної банківської Групи Піреус Банку, що орієнтується на надання широкого спектру банківських послуг для малого та середнього бізнесу, приватних осіб, а також впровадженні першого повноцінного сервісу електронного банкінгу – системи інтернет-банкінгу winbank. На українському ринку Піреус Банк розпочав свою діяльність в 2007 році після придбання локального банку, який згодом був перейменований в АТ «Піреус Банк МКБ». Вже кілька років Піреус Банк зберігає найвищий рейтинг надійності депозитів, що було присвоєно рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг», а також має один з найвищих показників ліквідності та достатності капіталу на ринку

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду8 123,06тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків14 611,10тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат10 010,41тис. грн.
Інвестиційний дохід3 522,36тис. грн.
Кількість учасників фонду2 191
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків3,3056грн.
Дохідність за останні 365 днів9,51%

Ознайомтесь з фондом більш детально

ТОВ "АЦПО" надає можливість максимально безпечно, швидко та без додаткових зусиль укласти пенсійний контракт онлайн з використанням застосунку Дія, шляхом приєднання до Публічного пенсійного контракту.

КОНТРАКТ МОЖНА УКЛАСТИ ОНЛАЙН!!!

Треба виконати лише чотири кроки, що займе у Вас 3-4 хвилини!

Укласти контракт онлайн легше, ніж здається.

Але якщо у Вас виникли складнощі, то наші менеджери з радістю допоможуть.

Вітаємо Вас! Ви повністю підготовлені до статусу Учасника Недержавного Пенсійного Фонду