Корпоративний недержавний пенсійний фонд

ТПП України

Корпоративний недержавний пенсійний фонд ТПП України (далі – Фонд) – непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”, інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Мета створення Фонду – залучення грошових коштів вкладників - підприємств України, збереження та забезпечення їх приросту шляхом інвестування в економіку України та отримання працівниками цих підприємств додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Засновник Фонду: Торгово-промислова палата України.

Фонд обслуговують

ТОВ "КУА "Національний резерв" - одна з найдосвідченіших українських компаній, що працюють у сфері операцій з цінними паперами. Компанія була створена в 1994 році, коли вітчизняний фондовий ринок ще тільки починав формуватися. Компанія спеціалізується на управлінні:
- активами недержавних пенсійних фондів;
- активами інститутів спільного інвестування.
КУА «Національний резерв» управляє активами 20-ти інвестиційних фондів (з них 18 – фонди приватних і корпоративних клієнтів та два ринкових) і 5-ти недержавних пенсійних фондів. За всю історію існування КУА ні один недержавний пенсійний фонд під її управлінням не був збитковим.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (ПУМБ) – Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським суспільством, ПУМБ вже понад 30 років залишається надійним та стабільним фінансовим партнером для клієнтів, приватних осіб і компаній, у повному обсязі виконуючи свої зобов'язання перед клієнтами, державою та громадськістю.

Показники діяльності фонду станом на 21.07.2024
Чиста вартість активів фонду4 607,93тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків13 115,20тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат6 102,66тис. грн.
Інвестиційний дохід-2 404,61тис. грн.
Кількість учасників фонду731
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків0,2346грн.
Дохідність за останні 365 днів8,33%

Ознайомтесь з фондом більш детально

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00