Відкритий пенсійний фонд

АРТА

Відкритий недержавний пенсійний фонд "АРТА" (далі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення. Учасниками цього фонду можуть бути будь-які фізичні особи. Фондом зареєстровано три пенсійні схеми, які передбачають можливість здійснення внесків роботодавцями на користь найманих працівників, фізичними особами на власну користь та фізичними особами на користь своїх родичів.

Фонд був заснований 29 червня 2005р року рішенням засновника - ТОВ "АРТА Інвестиційні Партнери". Основною метою створення Фонду є провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів з метою подальшого їх інвестування для отримання доходу на користь учасників Фонду та здійснення пенсійних виплат.

Непідприємницьке товариство "Відкритий недержавний пенсійний фонд "АРТА"
зареєстрований 30 листопада 2006 року як фінансова установа (реєстраційний номер 12101864), про що видано свідоцтво про реєстрацію ПФ № 84.

Фонд обслуговують

ТОВ "АРТА Управління Активами" входить до складу групи компаній "АРТА", які спеціалізуються на наданні фінансових послуг на ринку цінних паперів України. Важливим напрямком роботи групи є надання послуг в сфері злиття та поглинання, приватизації, реструктуризації та стратегічного консультування. Крім того, команда компанії "АРТА" має великий досвід по керуванню боргом, як в публічному, так і в приватному секторі. Компанія отримала 15 липня 2010 року від ДКЦПРФР Ліцензію АВ № 534231 на право здійснення діяльності з управління активами ІСІ та НПФ.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ» Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183). АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний та динамічний банк, який вже понад 21 рік успішно функціонує на ринку фінансових послуг.

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду33 225,08тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків16 336,81тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат4 630,18тис. грн.
Інвестиційний дохід21 518,44тис. грн.
Кількість учасників фонду5 139
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків4,6754грн.
Дохідність за останні 365 днів9,81%

Ознайомтесь з фондом більш детально

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00