Відкритий пенсійний фонд

Ініціатива

Відкритий недержавний пенсійний фонд "Ініціатива" (надалі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створена та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Фонд засновано 28 листопада 2007 року рішенням загальних зборів засновників: Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестбудремсервіс". З 01.11.2017 права засновника Фонду належать Товариству з обмеженою відповідальністю "АЙ.ПІ.ЕС."

Фонд обслуговують

ТОВ "КУА "Універ Менеджмент" — професійний учасник фондового ринку, основними напрямами якого є діяльність управління активами інвестиційних та пенсійних фондів, надання фінансових послуг. ТОВ "КУА "Універ Менеджмент" є частиною Інвестиційної групи "Універ", в яку входять компанії, що займаються управлінням активами інституційних інвесторів, брокерською, дилерською та депозитарною діяльностями, а також проводить андеррайтинг і діяльність з управління портфелем фінансових інструментів. "Універ Менеджмент" є однією із старіших та досвідченіших компаній на вітчизняному фондовому ринку.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ» Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183). АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний та динамічний банк, який вже понад 21 рік успішно функціонує на ринку фінансових послуг.

Показники діяльності фонду станом на 24.04.2024
Чиста вартість активів фонду146,77тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків313,37тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат198,58тис. грн.
Інвестиційний дохід31,98тис. грн.
Кількість учасників фонду13
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків1,2856грн.
Дохідність за останні 365 днів-12,23%

Ознайомтесь з фондом більш детально

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00