Відкритий пенсійний фонд

ОТП Пенсія

Відкритий пенсійний фонд "OTP Пенсія" (надалі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створена та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Мета створення Фонду: провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь фізичних осіб (учасників), незалежно від місця та характеру їх роботи, для подальшого їх інвестування з отриманням доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.

Засновник Фонду: Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ОТП Капітал"

Фонд обслуговують

ТОВ "КУА "ОТП Капітал"  була зареєстрована 26.07.2007 року. Засновниками компанії виступили спільно український банк OTP Bank та угорська компанія з управління активами OTP Fund Management. Статутний капітал компанії на момент реєстрації склав 4,2 млн. грн. В 2008 році статутний капітал компанії було збільшено до 20 млн. грн. Компанія OTP Capital має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України на здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів (номер ліцензії АД №075876)

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (АЦПО) (ліцензія НКЦПФР АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з небагатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування,та вітчизняним лідером в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів. 

АТ "Піреус Банк МКБ" –  частина міжнародної банківської Групи Піреус Банку, що орієнтується на надання широкого спектру банківських послуг для малого та середнього бізнесу, приватних осіб, а також впровадженні першого повноцінного сервісу електронного банкінгу – системи інтернет-банкінгу winbank. На українському ринку Піреус Банк розпочав свою діяльність в 2007 році після придбання локального банку, який згодом був перейменований в АТ «Піреус Банк МКБ». Вже кілька років Піреус Банк зберігає найвищий рейтинг надійності депозитів, що було присвоєно рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг», а також має один з найвищих показників ліквідності та достатності капіталу на ринку

Показники діяльності фонду станом на 21.07.2024
Чиста вартість активів фонду568 914,54тис. грн.
Загальна сума пенсійних внесків354 795,19тис. грн.
Загальна сума пенсійних виплат50 792,23тис. грн.
Інвестиційний дохід264 911,59тис. грн.
Кількість учасників фонду64 169
Чиста вартість одиниці пенсійних внесків7,8665грн.
Дохідність за останні 365 днів17,44%

Ознайомтесь з фондом більш детально

ТОВ "АЦПО" надає можливість максимально безпечно, швидко та без додаткових зусиль укласти пенсійний контракт онлайн з використанням застосунку Дія, шляхом приєднання до Публічного пенсійного контракту.

КОНТРАКТ МОЖНА УКЛАСТИ ОНЛАЙН!!!

Треба виконати лише чотири кроки, що займе у Вас 3-4 хвилини!

Укласти контракт онлайн легше, ніж здається.

Але якщо у Вас виникли складнощі, то наші менеджери з радістю допоможуть.

Вітаємо Вас! Ви повністю підготовлені до статусу Учасника Недержавного Пенсійного Фонду

Недержавний пенсійний фонд –
ваша фінансова стабільність та впевненість у майбутньому!

Понеділок - П'ятниця: 11:00 - 16:00